Home
Videos uploaded by user “Atelier.si”
Zgodbožerčki 2017
 
04:29
Views: 62 Atelier.si
Območna revija otroških in mladinskih pevskih zborov, 2.del 20.4.2017
 
56:03
5:19 Otroški pevski zbor osnovne šole Kungota s podružnično šolo Svečina 12:57 Otroški pevski zbor osnovne šole Jakobski Dol 18:53 Otroški pevski zbor osnovne šole Pesnica s podružnično šolo pernica 24:47 Otroški pevski zbor osnovne šole Kungota, podružnične šole sp. Kungota 33:16 Mladinski pevski zbor osnovne šole Jakobski Dol 45:24 Mladinski pevski zbor osnovne šole Kungota
Views: 866 Atelier.si
Regijsko tekmovanje otroških in mladinskih pevskih zborov 2017 štajerske in pomurja
 
03:40:45
0:50 OPZ KUNGOTA - PŠ SPODNJA KUNGOTA IN SVEČINA 1:02 Mačji koncert 3:02 Iščemo hišico 5:09 Petelinček je na goro šel 8:28 OPZ OŠ JOŽETA HUDALESA JUROVSKI DOL 8:38 Kam je izginil smeh 11:33 Če bi jes bila fčelica 12:57 Šla je botra lisica 14:55 OPZ OŠ LENART 15:26 Jes ti bon kipila 17:41 Sedem lisičic 20:18 V našem ljubeznivem gozdu 23:01 OPZ OŠ OLGE MEGLIČ PTUJ 23:12 Polžek se je ženit šel 25:39 Potoček 27:38 Srečanje 30:16 Funga Alafia 32:38 OPZ DO-RE-MI OŠ KRIŽEVCI 32:49 Vesela pevka 34:32 Sitna žabica 37:08 Jes ti bon kipila 40:07 OPZ OŠ POHORSKEGA ODREDA SLOVENSKA BISTRICA 40:19 Bolhe 41:47 Oj, lepo je res na deželi 43:53 Spalni vlak 45:47 Funga Alafia 48:57 OPZ OŠ ANTONA INGOLIČA SPODNJA POLSKAVA - PŠ PRAGERSKO 49:08 Dremala, pa nič delala 51:45 Mojčina pesem 55:11 Cuckoo 57:34 Čarovnica Mara 1:00:30 OPZ OŠ GORIŠNICA 1:00:43 Jaz pa vrtec bom kopala 1:03:00 Če bi jes bila fčelica 1:04:57 Palčki pozimi 1:08:37 OPZ GŠ MURSKA SOBOTA 1:08:52 Deček in sonce 1:11:05 Fantič in vrabček 1:12:35 So pesmi okrogle 1:16:46 Pozdrav pomladi 1:19:33 OPZ OŠ SVETI TOMAŽ 1:19:47 Pedenjped 1:20:54 Dremala pa nič delala 1:23:28 Je pomlad 1:28:57 OPZ OŠ TONETA ČUFARJA MARIBOR 1:29:10 Na planincah luštno biti 1:31:18 Dežela branja 1:34:13 Grajski strah 1:38:00 OPZ POJOČE BUČKE OŠ TURNIŠČE 1:38:14 Ptice 1:41:26 Sedem lisičic 1:44:31 Petelinček je na goro šel 1:47:53 OPZ GRLICE OŠ FOKOVCI 1:48:04 Burja 1:51:08 Na ribniku 1:53:11 Dremala, pa nič delala 1:56:08 OPZ OŠ PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR 1:56:20 Polžek se je ženit šel 1:59:12 Ptice 2:02:53 How doth the little crocodile 2:06:17 OPZ OŠ STROČJA VAS 2:06:30 Čarovnica mara 2:08:47 Čuk se je oženil 2:12:29 Sedem lisičic 2:16:11 MPZ OŠ FRANCA LEŠNIKA-VUKA SLIVNICA 2:16:24 Three contemporary latin settings 2:19:54 Smeh in jok 2:25:02 Pesem o sinički 2:27:12 MPZ OŠ SVETA ANA 2:27:24 El Barquito 2:30:30 Vandrovc je privandrov 2:32:08 Potujoča muzika 2:35:50 MPZ LA TI DO OŠ KRIŽEVCI PRI LJUTOMERU 2:36:03 Ljubezen 2:37:41 Igraj kolce 2:39:59 Ena ptička priletela 2:42:56 Cantante Domino 2:46:27 MPZ OŠ III MURSKA SOBOTA 2:46:39 Glava 2:49:27 Fsi so venci beili 2:51:26 Ugotanc 2:54:31 KOMORNI ZBOR OŠ MARKOVCI 2:54:40 So še rožce tam v vrtu žalvale 2:57:32 Čarni kus I. 2:59:13 Od deklice 3:01:38 Žitni klas 3:06:03 MPZ OŠ FRAM 3:06:15 Alle Psallite Cum Luya 3:07:42 Življenje 3:09:48 Barkarola 3:12:34 Adeliško kolo 3:14:44 VOKALNA SKUPINA OŠ TONETA ČUFARJA MARIBOR 3:14:57 Ena ptička priletela 3:17:56 Pojdem na ravno polje 3:19:32 Jaz bi rad cigajnar bil 3:22:45 El Barquito 3:26:42 MPZ OŠ SLADKI VRH 3:26:56 Srčeva 3:29:54 Svatovske pesmi iz Istre 3:33:14 Toča 3:34:49 Zakaj ponoči straši 3:36:37 PRIZNANJA
Views: 1640 Atelier.si
Lutkovni krožek OŠ Jarenina ZRCALCE
 
21:51
Lutkovni krožek OŠ Jarenina ZRCALCE
Views: 35 Atelier.si
Regijsko srečanje otroških folklornih skupin Pomurja in Maribora z okolico četrtek, Selnica ob Dravi
 
01:38:46
5:16 FOLKLORNA SKUPINA VRTCA PLAVČEK PRI OŠ TIŠINA vodji skupine: Marija Peček, Marina Čerpnjak naslov koreografije: KATARINA BARBARA 10:52 FOLKLORNA SKUPINA OŠ JANKA GLAZERJA IN VRTCA RUŠE vodji skupine: Simona Waldhütter in Anita Vavh naslov koreografije: JAKEC PA CUKRE MA 17:09 MLAJŠA OTROŠKA FOLKLORNA SKUPINA KUD ŠTUDENT MARIBOR vodji skupine: Marko Pukšič, Aleksandra Petrovič naslov koreografije: "KAJ JE TO?" 26:11 OTROŠKA FOLKLORNA SKUPINA OŠ APAČE vodje skupine: Ksenija Erdela Lah, Simona Roškar, Marjan Mihelič Naslov koreografije: JAGER PA JAGA 34:18 OTROŠKA FOLKLORNA SKUPINA VESELI MARKI III, OŠ BELTINCI vodja skupine: Jelka Breznik naslov koreografije: FRAJNŠČEK 43:07 STAREJŠA FOLKLORNA SKUPINA OŠ RAZKRIŽJE, OŠ JANEZA KUHARJA RAZKRIŽJE vodja skupine: Klavdija Žabot naslov koreografije: ZDAJ TI ZDAJ JAZ 47:53 STAREJŠA FOLKLORNA SKUPINA KUD ŠTUDENT MARIBOR vodje skupine: Aleksandra Petrovič, Marko Pukšič, Anja Godec naslov koreografije: NA FAŠENKOV DEN 57:07 FOLKLORNA SKUPINA KD PREŽIHOVCI NA OŠ PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR vodji skupine: Amadeja Žunko, Maja Vreča naslov koreografije: MARIBORSKI TEDEN 1936 1:06:34 STAREJŠA FOLKLORNA SKUPINA OŠ TIŠINA vodja skupine: Valerija Trajber naslov koreografije: DVA MUZIKAŠA 1:17:12 MLADINSKA FOLKLORNA SKUPINA KUD ŠTUDENT MARIBOR vodji skupine: Aleksandra Petrovič, Marko Pukšič naslov koreografije: "O NE, O NE, AL S TEBOJ NE GREM!" Podelitev: 1:27:48
Views: 310 Atelier.si
SITNA ŽABICA Otroški pevski zbor Pedenjped OŠ Rudolfa Maistra Šentilj
 
02:53
Otroški pevski zbor Pedenjped Osnovne šole Rudolfa Maistra Šentilj Tomaž Habe SITNA ŽABICA, besedilo Miroslav Košuta pri klavirju: Otmar Plavčak zborovodkinja: BOJANA ČREPINKO Območna revija otroških in mladinskih pevskih zborov 2. DEL, Četrtek, 24. april 2018, www.youtube.com/watch?v=hybqHhwCyjs
Views: 38 Atelier.si
Pony express 2017
 
53:39
Tekmovanje v spretnostni vožnji z Pony Express, 8. Vojkov memorial Jakobski Dol 21.7.2017 1. mesto Ahman David 35:30 Podelitev 41:39
Views: 317 Atelier.si
Slovenske napitnice in podoknice 2017
 
01:45:36
Srečanje moških pevskih skupin na temo Slovenske napitnice in podoknice Pesnica pri Mariboru, 7.oktobra 2017 Vokalna skupina Mavrica Kulturno umetniškega društva Kajuh Jarenina - 4:30 Moški pevski zbor Društva upokojencev Duplek - 9:53 Kvartet Frankolovo Pevsko društvu Anton Bezenšek Frankolovo -17:04 Kulturno umetniško društvo Moški pevski zbor Obrtnik Slovenska Bistrica - Polskava 26:15 Kulturno umetniško društvo Moški pevski zbor Obrtnik Lenart 33:48 Moški pevski zbor Jezero Kulturnega društva Budina Brstje Ptuj 41:13 Društvo pevska skupina Prekmurci Tišina 49:23 Ožbalčki poubi Kulturnega društva Ožbalt 55:40 Sekstet Lindek Kulturno umetniškega društva Anton Bezenšek Frankolovo 1:01:24 Slovenskogoriški glasovi Kulturno društvo Slovenskogoriški glasovi Lenart 1:09:16 Moški pevski zbor Rožmarin Kulturno umetniškega društva Rožmarin Slovenska Bistrica 1:19:22 Vokalni kvintet Ajda s citrarko Tino Kseneman Kulturnega društva Ajda Prevalje 1:25:27 Obrtniški pevski zbor Kulturnega društva Pavza Selnica ob Dravi 1:30:57 Pevci ljudskih pesmi Kulturno umetniškega društva Gabrijel Kolbič Zg. Velka 1:38:38 Na voljo je tudi DVD, http://www.atelier.si/napitnicedvd
Views: 317 Atelier.si
Območno srečanje pevcev ljudskih pesmi in godcev ljudskih viž "Pevci pojejo, godci godejo"
 
58:19
Območno srečanje pevcev ljudskih pesmi in godcev ljudskih viž "Pevci pojejo, godci godejo", 17.2.2018 Kulturni dom Jože Petrun Lovrenc na Pohorju 2:04 Štefan Tepej, ljudski pevec in godec iz Lovrenca na Pohorju -VASOVANJE - valček -DOMOTOŽJE - valček 9:22 RUŠEVCI, DU Ruše vodja skupine: Ferdo Rataj -ZREŠKI ŠMIRARJI -DOMAČA HIŠA 14:51 Gašper Karničnik, godec iz Lovrenca na Pohorju -NA ZLATO LISICO - polka -MAJSKI VEČER - valček 19:06 Pubeci iz klejti, KUD Svoboda Bistrica ob Dravi vodja skupine: Davorin Repolusk -NOCOJ JE EN FAJN VEČER -ROŽA NA VRTU 26:05 Robi Žavcer, godec KUD Gradišče na Kozjaku -DUHOVSKI VALČEK -ŠKRNECL POLKA 31:15 Bistriške frajle, KUD Svoboda Bistrica ob Dravi vodja skupine: Marjana Karba -MEJAVŠKI KUJI -SNOČKAJ M'JE LUNCA PRAV LEPO SVETILA 38:34 Ljudske pevke KUD Gradišče na Kozjaku vodja skupine: Maksimiljana Hartman -FAŠENK -ACTUNDSECHZIGER GUTER WEIN 46:27 Godci KUD Gradišče na Kozjaku Franček, Karel in Martin -ALOJZOVA POLKA -CIGANSKO ŽIVLJENJE
Views: 284 Atelier.si
Območno srečanje otroških folklornih skupin Pesnica in Ruše 'Eci peci pec'
 
58:05
4:39 OFS OŠ Lovrenc na Pohorju Naslov koreografije: NAGAJIVI IN RAZPOSAJENI OTROCI Avtorici koreografije, oblikovalki kostumske podobe in vodji skupine: MARTA KOVAČEC, SARA KRANER Avtorici glasbene priredbe: SARA KRANER, HANA ZOREC KOJC 12:39 OFS OŠ Janka Glazerja in vrtca Ruše Naslov koreografije: JEKEC PA CUKRE MA Avtorici koreografije, oblikovalki kostumske podobe in vodji skupine: ANITA VAVH, SIMONA WALDHÜTTER Avtor glasbene priredbe: MIRAN WALDHÜTTER 18.45 OFS DEKLINČIKE IN POJBEKI, OŠ Jarenina Naslov koreografije: A SPIŠ? Avtorica koreografije in vodja skupine: NINA ŽAVCER Avtorica glasbene priredbe: KLAVDIJA BEUČAR BRDNIK Oblikovalka kostumske podobe: NEŽKA LUBEJ, MARJETKA ROŽANC 24:40 OFS KORENINICE, KUD Svoboda Bistrica ob Dravi Naslov koreografije: NA PLANINCAH Vodja skupine: JOŽICA MEGLIČ Avtorici koreografije: JOŽICA MEGLIČ, MARJANCA KARBA Avtor glasbene priredbe: ZLATKO NEMEC Oblikovalka kostumske podobe: MARJANCA KARBA 32:09 OFS JABOLKO OŠ Selnica od Dravi Naslov koreografije: LEJ GA, LEJ GA, JAGENJČKA Avtorici koreografije, avtorici glasbene priredbe in vodji skupine: NATAŠA JAVORNIK, ANDREJA ROBIČ Oblikovalka kostumske podobe: NEŽKA LUBEJ, CVETKA LEP 38:39 OFS PIKAPOLONICE, OŠ Pesnica Naslov koreografije: ŽULIKA Avtorica koreografije in vodja skupine: LEA RUMEŽ Avtor glasbene priredbe: KLEMEN BOJANIČ Oblikovalec kostumske podobe: DKV KROG Maribor 46:15 OFS JEZERNIK, FD Lovrenc na Pohorju Naslov koreografije: IGRAJMO SE JEZERNIKA Avtorica koreografije, avtorica glasbene priredbe in vodja skupine: SARA KRANER Oblikovalka kostumske podobe: STANKA KRAMBERGER Kamero občasno (bolj, manj in precej) trese zaradi skakajoče punčke na tribuni
Views: 275 Atelier.si
ŽIVLJENJE JE VRTILJAK, Šentilj 16.6.2018
 
01:06:27
Življenje je vrtiljak, Šentilj 16.6.2018 režija: Marko Radmilovič tehnika: Miljenko Knezoci priredbe: Marko Zorec glasbeniki: Branka Janc Radmilovič, Jakob Radmilovič, Lina Žmavc scena: Andrej Polc šepetalka: Zvonka Zajko Valdhuber Igrajo: Stevan (Samo Radmilovič) Olga (Tina Kren Mihajlović) Milan (Patrik Gaube) Kristina (Svetlana Pahernik) Angela (Nataša Mulej) Franc (Tomaž Kren) Frice (Andrej Stergar) Frace (Bogdan Zajko) Magister Videmšek (Peter Jamšek) Kurt (Timi Hauptman) Hellmut (Jan Šerbinek) Teh. napake: Turbulenten začetek zaradi nastavljanja kamere, kratkotrajna harmonika v ozadju (ni del predstave)
Views: 105 Atelier.si
NAROBE STVARI V MESTU PEDPEDI - Dramska skupina ISKRE, OŠ Angela Besednjaka Maribor
 
42:42
NAROBE STVARI V MESTU PEDPEDI Dramska skupina ISKRE, OŠ Angela Besednjaka Maribor Mentorstvo: Dalija Čošić Režija: Dalija Čosić 14:10 My Cooking in Germany vs America Kelly does her thing Priporočamo za vas 39:57 German Snacks vs US Snacks Kelly does her thing Priporočamo za vas 1:22:08 Območno srečanje otroških gledaliških skupin DAN USTVARJALNOSTI 2018 Drugi dan Jan Kocbek 79 ogledov 21:51 Lutkovni krožek OŠ Jarenina ZRCALCE Jan Kocbek 21 ogledov 13:13 Lutkovno glasbeni krožek Deteljica OŠ Pesnica JABLANA Jan Kocbek 38 ogledov 46:23 Otroško srečanje lutkovnih skupin DAN USTVARJALNOSTI 2018 Jan Kocbek 75 ogledov 15:52 Why DJ Khaled Is The Hero We Needed, Poppy Releases Evidence, Childish Gambino, Hawaii & More Philip DeFranco 887 tis. ogledov Novo 10:51 Plesni polom LIJAmedia 58 tis. ogledov 1:22:37 Srečanje ljudskih godcev in pevcev 2017 Franjo Bezovnik 3,2 tis. ogledov 51:42 Območna revija otroških in mladinskih pevskih zborov 1. DEL, Torek, 24. april 2018 Jan Kocbek 17 ogledov 5:23 (Ne) povej naprej Peter ERZETIČ 60 tis. ogledov 17:18 Ninja Plays Duos With Lil Yachty - Fortnite Battle Royale Gameplay Ninja 5,9 mio. ogledov Novo 21:40 SNEGULJČICA IN 7 PALČKOV - otroška igrica: v izvedbi OŠ Jakoba Aljaža Kranj mms Rajko 447 tis. ogledov 3:26 Family Guy - Peter Starts Vaping and Grows a Man Bun Family Guy DVD Clips 1 mio. ogledov Novo 15:37 Rudy Giuliani: Last Week Tonight with John Oliver (HBO) LastWeekTonight 2,9 mio. ogledov Novo 16:47 You Won’t Believe What We Found Inside The Walls Of The Team 10 Mansion.. Jake Paul Priporočamo za vas Regijsko srečanje otroških gledaliških skupin Maribor - Pesnica - Ruše 2018, https://www.youtube.com/watch?v=cb_IuBLaIeE
Views: 143 Atelier.si
Območna revija otroških in mladinskih pevskih zborov 1. DEL, Torek, 24. april 2018
 
51:42
1:58 Otroški pevski zbor Snežinke Osnovne šole Sladki Vrh podružnične šole Velka DEKLICA BELILA PLATNO, ljudska Lojze Krajnčan ŠTAMPILJKA, besedilo Nina Šuštaršič Matevž Goršič ČOKOLADA, besedilo Katarina Galič pri klavirju: Barbara Lešnik zborovodkinja: CVETKA KRANER 8:22 Otroški pevski zbor Osnovne šole Sladki Vrh priredil Pavle Kalan KOMAR PA Z MUHO PLEŠE, ljudska iz Luč Tadeja Vulc GLASBENIK, besedilo Niko Grafenauer Tadeja Vulc ZEBE, ZEBE, ZEBE, besedilo Anja Štefan solistki: Šjama Grobelšek in Klara Grubelnik pri klavirju: Barbara Lešnik zborovodkinja: JELKA VEIT 15:22 Otroški pevski zbor Osnovne šole Kungota s podružnicama Sp. Kungota in Svečina priredil Gašper Jereb IGRAJ KOLCE, belokranjska ljudska Andrej Makor PTICE, besedilo Tone Pavček Mark Burrows HOW DOTH THE LITTLE CROCODILE pri klavirju: Yuliya Kunova zborovodkinja: MILENA RATAJ 24:22 Otroški pevski zbor Osnovne šole Pesnica s podružnico Pernica priredil Janez Kuhar V DOLINCI PRIJETNI, ljudska L. V. Beethoven HVALNICA NARAVI, avtor besedila in glasbene spremljave Tomaž Habe M. Vodopivec BRATOVŠČINA SINJEGA GALEBA, besedilo Tone Pavček pri klavirju: Barbara Lešnik zborovodkinja: ALENKA GOLIJA 29:34 Mladinski pevski zbor Osnovne šole Sladki Vrh Emil Adamič OJ LE SIJAJ SOLNCE, goriški napev priredil Ubald Vrabec ČUK SE JE OŽENIL, ljudska Gašper Jereb SVET PRELEP JE, besedilo Mirjam Sabina Žvegla pri klavirju: Barbara Lešnik zborovodkinja: JELKA VEIT 36:07 Mladinski pevski zbor Osnovne šole Kungota priredba Katja Gruber DAJTE, DAJTE, ljudska iz Istre Pavel Dolenc ŽITNI KLAS Tadeja Vulc GLAVA, besedilo Niko Grafenauer pri klavirju: Yuliya Kunova zborovodkinja: MILENA RATAJ 43:52 Mladinski pevski zbor Osnovne šole Pesnica Adoramus Jerry Estes ADORAMUS TE Patsy Ford Simms LEAD ME ON (LE S TEBOJ), besedilo P. F. Simms Nancy Telfer DOUBLE TALK pri klavirju: Barbara Lešnik zborovodkinja: ALENKA GOLIJA Območna revija otroških in mladinskih pevskih zborov 'da bi pesem ne zamrla...' 1. DEL v Torek, 24. april 2018, Pesnica pri Mariboru
Views: 194 Atelier.si
Območna revija odraslih pevskih zborov 'Naj nas pesem povezuje'
 
01:18:03
1:21 Vokalna skupina VETER, KUD Svoboda Bistrica ob Dravi 1. Gustav Ipavec, PLANINSKA ROŽA, Janez Močnik solist: Rajmund Ledinik 2. Emil Adamič, VSE NAJLEPŠE ROŽICE, Radovan Gobec 3. George Weis, Hugo Peretti, Luigi Creatore,CAN'T FALLING IN LOVE, Ola Eriksson, spremljava na klavirju: Darja Zorko umetniški vodja: Damijana Arlati 11:29 Mešani pevski zbor KUD Bezena 1. Koroška ljudska, SO ŠE ROŽCE U HARTELNU ŽAVOVAVE, harm.: Jože Leskovar 2. Ljudska iz Slovenske Istre, SIJAJ MI SONČECE harm.: Jože Leskovar 3. Zinka Mori, PESEM, harm.: Tadeja Vulc zborovodkinja: Marina Pinter 20:00 Ženski pevski zbor BISTRIČANKE, KUD Svoboda Bistrica ob Dravi 1. Blaž Potočnik, LJUBEZEN DO DOMOVINE, Anton Foerster 2. Prekmurska ljudska, NE OURI NE SEJAJ, Radovan Gobec solisti: Aleksandra Koletnik, Milena Ropoša, Mirjana Mladič 3. Ljudska iz Cerovca, DA BI JAZ ZNALA, Ciril Pregelj zborovodkinja: Damijana Arlati 29:40 Ženski pevski zbor LIPA, Sv. Duh na Ostrem Vrhu 1. Ljudska, KO SO FANTJE PROSTI VASI ŠLI, J. Leskovar 2. OBLAČEK SNEŽNO BELI MOJ, E. Oraže 3. Dalmatinska ljudska, DVA BRACANINA, J. Leksovar zborovodkinja: Darinka Maček 39:02 Mešani pevski zbor Društva upokojencev Ruše 1. Jurij Fleišman, LUNA SIJE, Matej Hubad 2. Koroška narodna, POJDEM U RUTE, Luka Kramolc solistka Maruša Vršnik 4. G.D. Weiss, ČUDOVIT JE TA SVET, Nenad Petrovič, Nada Žgur spremljava na klavirju: Katarina Pregl Zborovodja: Nenad Petrovič 49:20 Mešani pevski zbor Sv. Marjeta KUD A. Tovornik Selnica 1. Milka Hartman, SIJAJ, SONCE!, Marko Bajnk 2. Spiritual, GO TELL IT ON THE MOUNTAIN, Jeff Guillen 3. Ljudska, SIJAJ, SIJAJ, SONČECE, France Cigan Zborovodkinja: Barbara Lešnik 56:40 Moški obrtniški pevski zbor KD PAVZA 1. Ljudska, ENA PTIČKA PRILETELA, Niko Zlobko 2. Emil Adamič, PO ČEM TAKO LEPO DIŠIŠ / LJUBICA VSTANI, UPIHNI LUČ 3. Črnska duhovna, RIDE THE CHARIOT, H. Smith Zborovodja: Tadej Kušar 1:06:17 Vokalna skupina FLORENTINE KD Muzikalnice 1 Narodna, KAJ TI JE DEKLICA?, Prir. Danilo Bučar 2. Slovenska ljudska , JAZ BI RAD CIGAJNAR BIL, Tadeja Vulc 3. Harold Arlen, OVER THE RAINBOW, E.Y. Harburg umetniška vodja Katja Fojtl
Views: 117 Atelier.si
Območno srečanje otroških gledaliških skupin DAN USTVARJALNOSTI 2018 Drugi dan
 
01:22:08
0:10 Otroška gledališka skupina Rudolfi, Osnovne šole Rudolfa Maistra Šentilj - O ZAJCKU, KI JE IZGUBIL KLJUCEK 11:55 Otroška gledališka skupina Sončece, KUD Jože Stupnik Svečina in Osnovne šole Kungota, podružnične šole Svečina - GLEDALIŠCE OD A DO Ž 42:51 Gledališka skupina Osnovne šole Rudolfa Maistra Šentilj - ŽUPANOVA MICKA! 1:21:33 Kolofon
Views: 143 Atelier.si
Otroško srečanje lutkovnih skupin DAN USTVARJALNOSTI 2018
 
46:23
1:48 Lutkovna skupina Vrtca Pesnica OŠ Pesnica - Vrtca Pesnica PINKA POLONKA 10:15 Lutkovno glasbeni krožek Deteljica OŠ Pesnica JABLANA 24:10 Lutkovni krožek OŠ Jarenina ZRCALCE
Views: 118 Atelier.si
Območna revija vrtčevskih pevskih zborov 'da bi pesem ne zamrla...' Pesnica, 24. april 2018
 
26:42
1:41 Otroški pevski zbor Sončki Vrtca Jarenina, OŠ Jarenina Janez Kuhar KJE JE COPATEK?, besedilo Milena Batič Vinko Vodopivec ŽABJA SVATBA, besedilo Josip Stritar ČE SI SLABE VOLJE na kitari: Franja Senčič na kahonu: Marko Knehtl pri klavirju: Klavdija Beučar Brdnik zborovodkinja: FRANJA SENČIČ 5:57 Otroški pevski zbor Murenčki Vrtca Sladki Vrh in Zg. Velka, OŠ Sladki Vrh Jakob Jež REGIMENT PO CESTI GRE, slovenska ljudska Sepp Faist POJ Z MENOJ, besedilo Jožko Kovačič Irena Cundrič Iskra PETELINČEK, besedilo Anja Štefan pri klavirju: Barbara Lešnik zborovodkinja: ROSVITA PUČNIK 11:04 Otroški pevski zbor Mehurčki Vrtca pri OŠ Kungota, enota Sp. Kungota Lenčka Kupper STRAŠILO Janez Bitenc CICIBAN IN POTOČEK Janez Bitenc BALONČEK IN SONČEK pri klavirju: Yuliya Kunova zborovodkinja: MARIJA KLOBASA 15:19 Otroški pevski zbor Mavrica Vrtca Šentilj, OŠ Rudolfa Maistra Šentilj Slavko Mihelčič POMLADNA, besedilo Janez Bitenc Albin Weingerl MIŠKA, besedilo S. Jug MARKO SKAČE, ljudska na kitari: Ksenija Breg zborovodkinja: NATAŠA ŠAUPERL 19:00 Otroški pevski zbor Vrtca pri OŠ Kungota, enota Zg. Kungota Albert Ernest Wier KO SPET NALETAVA BEL SNEG, slovenski prevod Marija Jesenovec Ambrož Čopi TRI ČEBELE, besedilo Anja Štefan Igor Podpečan MUCA NA KLAVIR IGRA, besedilo Vera Šolinc pri klavirju: Yuliya Kunova zborovodkinji: VIDA GRUŠOVNIK in BARBARA MARHOLD Območna revija vrtčevskih pevskih zborov 'da bi pesem ne zamrla...' Pesnica, 24. april 2018
Views: 251 Atelier.si
Prvi in zadnji dan šole Super 8mm film
 
06:53
First and last day of school, Super 8 film
Views: 108 Atelier.si
Območna revija otroških in mladinskih pevskih zborov 2. DEL, Četrtek, 24. april 2018
 
38:42
1:47 Otroški pevski zbor Pedenjped Osnovne šole Rudolfa Maistra Šentilj Dominik Krt ČOKOLADA, besedilo Zvezdana Majhen ZAJČEK, ljudska Tomaž Habe SITNA ŽABICA, besedilo Miroslav Košuta pri klavirju: Otmar Plavčak zborovodkinja: BOJANA ČREPINKO 8:17 Otroški pevski zbor Osnovne šole Jakobski Dol priredil Marjan Kresnik TRIJE NILSKI KROKODILI, besedilo Niko Grafenauer priredil Marjan Kresnik MAMICA JE KAKOR ZARJA priredil Marjan Kresnik JAZ BI RAD CIGAJNAR BIL pri klavirju: Tomi Valenko zborovodja: MARJAN KRESNIK 14:15 Otroški pevski zbor Osnovne šole Rudolfa Maistra Šentilj s podružnico Ceršak Pavle Mihelčič POMLADNA, besedilo Zvonko Čemažar Tadeja Vulc MJAV, MJAV, MJAV, besedilo Anja Štefan priredil Gašper Jereb IGRAJ KOLCE, belokranjska ljudska solistka: Zala Šinkić na flavti: Tajda Pec pri klavirju: Otmar Plavčak zborovodkinja: HELENA JURŠIČ 21:37 Mladinski pevski zbor Osnovne šole Jakobski Dol priredil Marjan Kresnik ČEZ ŠUŠTARSKI MOST priredil Marjan Kresnik DEKLE DAJ MI ROŽ RDEČIH S. V. Avsenik V MOZIRSKEM GAJU pri klavirju: Tomi Valenko zborovodja: MARJAN KRESNIK 29:43 Mladinski pevski zbor Osnovne šole Rudolfa Maistra Šentilj Jerry Estes ADORAMUS TE VSI SO VENCI BEJLI, ljudska iz Gornje Bistrice Patsy Ford Simms LEAD ME ON (LE S TEBOJ), besedilo P. F. Simms solistka: Ajda Mulec pri klavirju: Otmar Plavčak zborovodkinja: HELENA JURŠIČ Območna revija otroških in mladinskih pevskih zborov 2. DEL, Četrtek, 24. april 2018
Views: 115 Atelier.si
Območno srečanje folklornih skupin "Godci godite, naš ples je začet..."
 
01:08:11
2:48 Folklorna skupina Šmarječani Kulturno umetniškega društva Pernica - VRNITEV IZSELJENCEV (GORICKI PLESI) Plesi - rejzlpolka, ceplpolka, cardaš, mrkefca mrkefca, mlincek, sotiš, djereberoužam Pesmi - Prekmurski ljubi kraj Avtorica odrske postavitve in vodja skupine: TATJANA GORJUP 13:23 Folklorna skupina Folklornega društva Lovrenc na Pohorju - SPLET KOROŠKIH PLESOV Plesi - tramplan, valckov korak, štajeriš, rakova polka Avtor odrske postavitve in vodja skupine: ALJOŠA VIVAT 20:41 Folklorna skupina Korenine Kulturno umetniškega društva Svoboda Bistrica ob Dravi - PLESI S KOROŠKE Plesi - špancir bolcar, vevrca, fokstrot, rakova polka, ovsetni štajeriš v troje, nojkatoliš Avtorica odrske postavitve in vodja skupine: IVANKA PRAPERTNIK 27:39 Folklorna skupina Kulturno umetniškega društva Franjo Sornik Smolnik - PLESAT ME PELJI (SPLET ŠTAJERSKIH PLESOV) Plesi - bušulenka, valcek, dvokoracna polka, štajeriš iz Markovcev, šotiš polka, sirota sam ja, mazurka Avtor odrske postavitve in vodja skupine: RASTKO SAMEC 37:14 Folklorna skupina Kulturnega društva Sveta Ana v Slovenskih goricah - MOZAIK MAZURK Plesi - mazurka iz Dravske doline, Dravskega polja, Lancove vasi, Pohorja, Razkrižja in Korene Avtor odrske postavitve in vodja skupine: BOJAN GLASER 45:50 Folklorna skupina Bistrica ob Dravi Kulturno umetniškega društva Svoboda Bistrica ob Dravi SIROTA Plesi - zrejlo je žito, Marko skace, sirotica, kalamajka, cardaš Avtor odrske postavitve in vodja skupine: DAVORIN REPOLUSK 55:02 Folklorna skupina Krnica Kulturno umetniškega društva Jože Stupnik Svecina - PRIDI, BOVA PLESALA (PLESI VZHODNE ŠTAJERSKE) Plesi - ceglenšcek, krajc polka, pemiš valcek, šotiš polka, patikater, polka za debelo repo Avtor odrske postavitve: BOJAN GLASER Vodja skupine: ALENKA ŽMAVC Območno srečanje folklornih skupin izpostav Pesnica in Ruše "Godci godite, naš ples je začet..." Šentilj v Slovenskih Goricah 15. april 2018
Views: 223 Atelier.si
Medobčinska proslava ZKD Kungota, Pesnica in Šentilj 6.2.2017
 
01:18:14
00:12 Glasbeni pozdrav - Totnkamra 04:25 Tilen Maček - Himna 06:50 Županov pozdrav - mag. Štefan Žvab 08:37 Slavnostni govor - Franja Senčič 13:03 Plesna snovanja - Plesna Skupina Sončki Svečina Priznanje za enkratni dosežek 18:22 Plesna skupina Sončki Svečina 20:02 Osnovni pevski zbor OŠ Kungota 22:03 Bojana Senekovič Šauperl 23:33 Leopold Methans Priznanje vztrajni mladi ustvarjalec 25:24 Tina Kren Mihajlovič 28:24 Viktor Vajngerl 31:03 Plesna snovanja - Zarja Ferlinc Priznanje z značko 33:54 Simona Eder 36:00 Marjanca Lahovnik Pleteršek 37:57 Andrej Velikonja Zlata plaketa 40:14 Vida in Andrej Koren 50:26 Plesna snovanja - Plesna izba Maribor
Views: 186 Atelier.si
Dan ustvarjalnosti 2017 - območno srečanje gledaliških skupin 10.4.2017
 
03:02:18
2:21 Fižolina 11:09 Zajčkova hišica 23:32 Zgodba o vrani 34:29 Pod medvedovim dežnikom 47:33 Kdo je napravil Vidku srajčico 1:01:51 Kraljična 1:14:32 Časovni stroj 1:42:27 Sneguljčica 1:57:55 Kdo še verjame v pravljice 2:23:06 Na pragu poletja 2:42:03 Roald Dahl pripoveduje 3:02:00 Odjava
Views: 253 Atelier.si
ŽUPANOVA MICKA - Gledališka skupina OŠ Rudolfa Maistra Šentilj
 
41:39
Anton Tomaž Linhart - ŽUPANOVA MICKA Gledališka skupina OŠ Rudolfa Maistra Šentilj Mentorstvo: Janja Hrnčič Režija: Janja Hrnčič, Tilen Krapše Regijsko srečanje otroških gledaliških skupin Maribor - Pesnica - Ruše 2018, https://www.youtube.com/watch?v=cb_IuBLaIeE
Views: 125 Atelier.si
Revija PZ in malih pevskih skupin, Pernica, 18. 5. 2018
 
01:36:05
1:05 Mešani pevski zbor Canticum Pevsko kulturnega društva Canticum Pernica priredba Ambrož Čopi MULA JOLE, istrska ljudska Anton Schwab NA LIPICI, besedilo Ivan N. Resman traditional spirituaI I´M GONNA SING zborovodkinja: Barbara Gajšek 8:26 Pevsko društvo Rosika Lovrenc na Pohorju priredba Ambrož Čopi PLOVI MI BRODE, istrska ljudska Slavko Mihelčič, priredba Anton Foerster PLANINSKA, besedilo Ivan Resman Moses Hogan HEAR MY PRAYER zborovodja: Uroš Jurgec 18:09 Vokalna skupina La Petite Pomme Šentilj Marij Kogoj ZVONČKI, besedilo Fanči Dolenc Walter Lo Nigro DEKLE JE PRALO SRAJČKE DVEJ, ljudska iz Ricmanj pri Trstu Ambrož Čopi AVE MARIJA pri klavirju: Katarina Pregel umetniški vodji: Barbara Mrak in Eva Kovačič Ivanjko 25:35 Vokalna skupina Kresnice Maribor Janez Močnik AJDA, besedilo Tončka Perčič priredba France Cigan JES PA PUəBA NəČ NEMAM, ljudska iz Sel priredba Radovan Gobec OPREZNO DEKLE, ljudska iz Dobrne solistke: Dana Kmetič, Jasna Zorec, Marjana Šef umetniška vodja: Marjana Šef 35:45 Moški pevski zbor Kulturno umetniškega društva Gabrijel Kolbič Zgornja Velka H. Sattner POZDRAV Jereb PISEMCE Nevenka Gril-Hameršak TIHI VEČER zborovodja: Stanko Roškar 42:53 Mešani pevski zbor Kulturno umetniškega društva Mejnik Šentilj Jože Leskovar DVE BELI BREZI besedilo Zmago Rafolt Carl Orff ODI ET AMO (CATULLI CARMINA) Tomaž Habe NIKDAR NE BOM POZABIL, dolenjska ljudska zborovodkinja: Eva Goričanec 50:52 Vokalna skupina Mavrica Kulturno umetniškega društva Kajuh Jarenina priredba Dr. Anton Schwab OJ DEKLE, KAJ TAK ŽALOSTNO, ljudska S. in V. Avsenik, priredba Niko Kraigher LUNCO POGLEJ S. in V. Avsenik, priredba Slavko Avsenik ml. ČEBELARSKA PESEM umetniški vodja: Branko Krajnc 58:47 Mešani cerkveni pevski zbor Jakob Kulturno umetniškega društva Jakob S. in V. Avsenik, priredba Tilen Maček ZVEZDE NA NEBU ŽARE A. McBroom KAJ JE LJUBEZEN Pavle Kernjak NAŠA JABLANA zborovodja: Stanko Roškar 1:09:39 Moški pevski zbor Kulturno umetniškega društva Mejnik Šentilj priredil Niko Zlobko ENO DEKLE SEM IZBRAL, ljudska S. in V. Avsenik, priredba Engelbert Logar Z MANO SE OZRI, besedilo Elza Budau priredba Niko Zlobko KO PRIŠLA BO POMLAD, ljudska solist: Janez Kikl umetniški vodja: Franci Gaube 1:17:29 Moški pevski zbor Kulturno umetniškega zbora Pošta Maribor Andrej Makor OTCHE NASH, staro cerkveno slovansko besedilo Avgust Armin Leban BRODAR, besedilo V. Raisini, Fran Zabret VSE NAJLEPŠE ROŽICE, štajerska ljudska zborovodkinja: Alenka Korpar 1:25:27 Vokalna skupina Ars Lovrenc na Pohorju Kulturno umetniškega društva Ars Adrian Willaert O BENE MIO (CANZONE VILLANESCA) priredba Jože Leskovar SO ŠE ROŽCE U HARTəNLU ŽAVOVALE, koroška ljudska Jens Johansen SCANDINAVIAN SHUFFLE umetniški vodja: Tadej Kušar strokovno spremljanje: Danica Pirečnik atelier.si/mojapredstava
Views: 237 Atelier.si
Regijsko srečanje otroških gledaliških skupin, 26.04.2017
 
02:33:02
1:56 Zgodba o vrani 12:20 Kdo je napravil Vidku srajčico 27:10 Od kod si, kruhek? 50:19 Strahec 1:12:10 Snežna in pohorski škratje 1:41:18 Nebeško gledališče 2:06:20 Časovni stroj
Views: 245 Atelier.si
Območno srečanje otroških gledaliških skupin DAN USTVARJALNOSTI 2018 Prvi dan
 
01:07:37
Območno srečanje otroških gledaliških skupin DAN USTVARJALNOSTI Šentilj 6. in 7. april 0.52 Županov govor 2:18 Veseli sončki, Dramski krožek Osnovne šole Puconci - HEJ, TO JE MOJ POPEK! 8:50 Skupina Sončki, Osnovna šola Jarenina, Vrtca Jarenina - KJE RASTEJO BOMBONI 15:01 Veseli sončki, Dramski krožek Osnovne šole Puconci - HIŠNIKOV DAN 26:44 Kulturni krožek Zvezde, Osnovne šole Sladki Vrh, podružnične šole Velka - PEPELKIN CEVELJ 42:44 Gledališki skupini Čveka čvek in Bla bla Osnovne šole Pesnica - KDO JE POMAGAL VIDI
Views: 105 Atelier.si
Območna revija otroških in mladinskih pevskih zborov, 1.del 19.4.2017
 
54:15
4:09 Otroški pevski zbor Pedenjped osnovne šole Rudolfa Maistra Šentilj 10:06 Otroški pevski zbor Snežinke osnovne šole Sladki Vrh, podružniške šole Velka 19:59 Otroški pevski zbor osnovne šole Sladki Vrh 30:05 Otroški pevski zbor osnovne šole Rudolfa Maistra Šentilj s podružnično šolo Ceršak 38:10 Mladinski pevski zbor osnovne šole Sladki vrh 45:02 Mladinski pevski zbor osnovne šole Rudolfa Maistra Šentilj
Views: 415 Atelier.si
Območno srečanje otroških in mladinskih pevskih zborov "Če bi se svet nazaj vrtel" Ruše
 
01:07:30
1:23 OPZ Kobanček, OŠ Selnica ob Dravi - Vrtec Kobanček zborovodkinja: LADISLAVA MILOŠEVIĆ 1. Otroška ljudska: KAJ JE TEBI, MUCEK MALI solisti: Žana Holcman, Julija Vavh, Polona Vavh 2. Anja Stefan: POPOTNICA (Jakob Jež) 3. Anica Perpar: ClCIŠKRAT (Larisa Vrhunc) Spremljava na klavirju: Tatjana DVORŠAK 4:51 OPZ vrtca OŠ Lovrenc na Pohorju zborovodkinja: SARA KRANER 1. Ljudska; MARKO SKAČE (Mira Voglar, prir: Sara Kraner 2. Andrej Rozman Roza: ZAJČEK ZLATKO (Lojze Krajnčan) 3. Janez Hvale: MURENČKI (Janez Hvale) Spremljava na klavirju: Otmar PLAVČAK 10:35 OPZ Čebelice OŠ Janka Glazerja Ruše Zborovodkinja: DARINKA JESENKO 1. Anja Štefan: TRI ČEBELE (Ambrož Čopi) 2. Slovenska ljudska' JAZ PA POJDEM NA GORENJSKO (Vilko Ukmar) 3. Ivan Sivec: URA JE NA MORJE ŠLA (Tomaž Habe) Spremljava na klavirju: Darja Zorko 16:26 OPZ OŠ Lovrenc na Pohorju zborovodkinja: JASMINA DOBAJ 1. Ljudska: PLEŠI, PLEŠI ČRNI KOS (prir.: Tomaž HAbe 2. Alja Furlan: SPALNI VLAK (Patrick Quaggiato). 3. Anja Štefan: IZŠTEVANKA (Tadeja Vulc) Spremljava na klavirju: Otmar PLAVČAK 22:51 OPZ OŠ Selnica ob Dravi zborovodkinja: MARINKA ŠOBER 1. Anja Štefan: IZŠTEVANKA (Tadeja Vulc) 2. Ljudska: ŽENKO BO Z VOZA PREVRNIL 3. Fran Miličinski Ježek: ZA POREDNE OTROKE solistka: Doroteja Maher spremljava na klavirju: Tatjana Dvoršak 29:14 OPZ DUHCI OŠ Janka Glazerja Ruše zborovodkinja: DARINKA JESENKO Slovenska ljudska: PETELINČEK JE NA GORO ŠEL ( prir.: Bojan Glavina) Spremljava: Jan - paličice, Rok - agogo, Maks - ksilofon, Tina - ksilofon, Ariana - zvončki 2. Italijanska ljudska: GRAJSKI STRAH (Enrica Balasso) Solistka: Eva Kološa 3. Tadej Vasle: ČE BI SE SVET NAZAJ VRTEL Spremljava na klavirju: Darja Zorko 37:48 MPZ OŠ Lovrenc na Pohorju zborovodkinja: JASMINA DOBAJ 1. Ljudska: KJE SO TISTE STEZICE / GOR ČEZ IZARO (prir: Stanko Prek) 2. Simon Kopinšek: SRČEVA (Tadeja Vulc) 3. ALL FOR LOVE OF ONE/VSE TO ZA TVOJ NASMEH (Bob Chilcott) Spremljava na klavirju: Otmar Plavčak 49:14 DEKLIŠKI KLUB OŠ Selnica ob Dravi zborovodkinja: MARINKA ŠOBER 1. France Prešeren: O VRBA (Vlado Kreslin) solisti: Barbara Robič, Zala Srnko 2. Tone Pavček: SVETLOBA (IZ KANTATE SVETLOBA MLADOLETJA (Damijan Močnik)) 3. Tadej Hrušovar: SONCE POMLADI (prir.: Katja Gruber) Spremljava na klavirju: Tatjana Dvoršak 57:28 MPZ OŠ Janka Glazerja Ruše zborovodkinja: DARINKA JESENKO 1. Ludvik Černej: MLIN (prir.: Radovan Gobec) 2. Katja Gruber: PRAVA SREČA 3. Jerry Estes, Greg Holder: SING, SING! (prir.: Jerry Estes) Spremljava na klavirju: Darja Zorko Območno srečanje otroških in mladinskih pevskih zborov "Če bi se svet nazaj vrtel", Dom kulture Ruše, 23. april 2018
Views: 140 Atelier.si
Medobčinska predstava ob slovenskem kulturnem prazniku s praznovanjem 70.obletnice KUD Jože Stupnik
 
01:19:20
Medobčinska predstava ob slovenskem kulturnem prazniku s praznovanjem 70.obletnice KUD Jože Stupnik Svečina Svečina, 8.2.2018
Views: 97 Atelier.si
Dan ustvarjalnosti 2017 - območno srečanje lutkovnih skupin
 
01:29:51
2:10 Zverjasec 9:58 Mavrična ribica 21:04 Štiri črne mravljice 34:48 Muca na potepu 53:24 Žiga Špaget gre v širni svet 1:11:03 Janko in Metka 1:29:35 odjava
Views: 171 Atelier.si
Regijsko srečanje otroških gledaliških skupin Maribor - Pesnica - Ruše 2018
 
03:46:46
2:02 Miličinski - Trstenjak: BUTALCI Gledališka skupina POVEJ NAPREJ, OŠ Toneta Čufarja Maribor Priredba: Danilo Trstenjak Mentorstvo: Lili Kolarič Režija: Danilo Trstenjak 26:09 PEPELKA Dramska skupina OŠ Bojana Ilicha Priredba: Ivica Knez Mentorstvo: Marjan Šenet Režija: Ivica Knez 44:32 Sergej Prokofjev: PETER IN VOLK POŠEVCI, OŠ Selnica ob Dravi Mentorstvo: Urška Breznik Režija: učenci POŠ 1:04:37 Ira Rataj - GLEDALIŠČE OD A DO Ž Otroška gledališka skupina SONČECE KUD Svečina in OŠ Kungota - PŠ Svečina Mentorstvo: Tina Kren Mihajlovič Režija: Tina Kren Mihajlovič 1:38:30 NAROBE STVARI V MESTU PEDPEDI Dramska skupina ISKRE, OŠ Angela Besednjaka Maribor Mentorstvo: Dalija Čošić Režija: Dalija Čosić 2:21:53 Anton Tomaž Linhart - ŽUPANOVA MICKA Gledališka skupina OŠ Rudolfa Maistra Šentilj Mentorstvo: Janja Hrnčič Režija: Janja Hrnčič, Tilen Krapše 3:04:22 Žarko Petan: OBTOŽENI VOLK Mlajša mladinska gledališka skupina KD Pekre - Limbuš Mentorstvo: Nika Bezeljak, Sergej Lah Režija: Deja Popošek, Žan Žmavc, Jerneja Pihlerič
Views: 148 Atelier.si
Lutkovno glasbeni krožek Deteljica OŠ Pesnica JABLANA
 
13:13
Lutkovno glasbeni krožek Deteljica OŠ Pesnica JABLANA
Views: 57 Atelier.si
Prenova šole Jurovski Dol 1978 Super 8mm film
 
04:49
Daljša verzija www.youtube.com/watch?v=5Chbw0Wclj4
Views: 33 Atelier.si
Sabrina
 
10:03
Video ob rojstnem dnevu
Views: 29 Atelier.si
Srečanje pevceh ljudskih pesmi in godcev ljudskih viž "Je pa en fajn večer" 8. junij 2018
 
01:02:49
1:53 Pevke ljudskih pesmi Društva upokojencev Ceršak ENO DREVCE MI JE ZRASLO ŠLA BOM NA GORO VISOKO vodja: Marija Selinšek 8:25 Štiriperesna deteljica Društva upokojencev Tezno Maribor PLENIČKE JE PRALA LUNA SIJE vodja: Anton Turk 15:34 Pevke ljudskih pesmi Marice Društva upokojencev Maribor center MOJ FANTIČ JE PRIJEZDIL KO VASICA ŽE H KRAJU GRE vodja: Sonja Volarič 21:29 Pevke ljudskih pesmi Kulturno umetniškega društva Breznar Tonček Korena ENO DREVCE FANTJE SE ZBIRAJO vodja: Jožica Weingerl 29:22 Pevci ljudskih pesmi Društva upokojencev Pesnica PRAV LEPO JE RES NA DEŽELI ZABUČALE GORE vodja: Jožica Hadner 34:20 Pevci ljudskih pesmi Kulturno umetniškega društva Franc Ilec Loka-Rošnja TO TI PRAVIM DRAGA ŽENA SONCE JE PRAV NIZKO S´JALO vodja: Branko Lešnik 39:24 Ljudska pevska skupina Taščica Kulturno umetniškega društva Rače PTIČKI SO PELI! SLAVČEK V DOMAČEM GAJU POJE! vodja: Majda Vake 46:37 Pevci ljudskih pesmi Kulturno umetniškega društva Gabrijel Kolbič Zgornja Velka SINOČI JE PELA ENA PTIČKA vodja: Vili Jaušovec 52:46 Ljudski godci Marija Snežna Slovenskih goric Etno društva Marija Snežna Zg. Velka DEKLE DAJ MI ROŽ RUDEČIH ZDAJ DOMOV NE GREM vodja: Franc Senekovič atelier.si/mojapredstava
Views: 39 Atelier.si
Lovely day in Graz
 
02:12
Views: 38 Atelier.si
Območno srečanje otroških gledaliških skupin "Naj se predstava začne"
 
02:18:25
1:07 ČAROVNIK IZ OZA Prir.: Stanka Breznik ČVEKICE, OŠ Selnica ob Dravi režija: Polona Perkuš 17:02 PETER IN VOLK, Sergej Prokofjev POŠEVCI, OŠ Selnica ob Dravi režija: učenci POŠ, mentorstvo: Urška Breznik 37:14 LE KDO ŠE VERJAME V PRAVLJICE Laura Kovač prir.: Mateja Žerjav, Barbara Rocek Bregar MALI SMRK-AV-CI; OŠ Lovrenc na Pohorju režija: Mateja Žerjav, Barbara Rocek Bregar 1:17:24 MARCIPANOVA MUZA Darko Žerjav SMRK-AV-CI, OŠ Lovrenc na Pohorju režija: Barbara Rocek Bregar, Mateja Žerjav
Views: 124 Atelier.si

Counter strike extreme v5 more guns mod

Counter strike madness interactive zombie mod A 10 games counter strike Maps in counter strike global offensive Counter strike global offensive russian to english Counter strike online play for free Counter strike global offensive gameplay german How to get ranked cs go Weapons mod for counter strike source Cs go for free non steam All weapons in counter strike nexon zombies Rutor counter strike global offensive Cs go aim ak 47 map Counter strike condition zero serial Vac banned for secure server cs go Cs go windows xp or 7 Cs go steam version free download Buy skins cs go credit card Counter strike source v 36 Counter strike cheats aimbot wallhack Free download counter strike 2013 for pc Cs go i have no words Counter strike 6 1 download Mod 10 counter strike source Counter strike 2016 for mac Trainers counter strike condition zero Wh aim counter strike source How to play cs go multiplayer Counter strike nexon zombies cheat Counter strike the real games Counter strike global offensive pc no steam Counter strike source ultra mod package 5 Cs go texture pack for minecraft Play counter strike games free Counter strike source map missing Counter strike unity 3d game Counter strike source pre alpha Counter strike source no sound download Counter strike condition zero full version pc free download Counter strike 1 6 release Counter strike zombie escape youtube Counter strike source v81 steam Counter strike source zombie mod Counter strike global offensive steamcmd Counter strike server list ip Ak 47 elite built cs go Counter strike condition zero com ua 4 3 cs go windows 10 Half life counter strike 1999 Torrent counter strike online edition Counter strike in minecraft plugin Counter strike team fortress half life Games action counter strike source Available memory less than 15 mb counter strike Cheats counter strike zero condition Map for counter strike 1 6 Cs go for mac free download Counter strike global offensive for mac free Counter strike global offensive patches Sxe injected counter strike download Counter strike source update error Play free counter strike global offensive How to fix cs go freezes Counter strike source no steam mods Counter strike source no steam v80 Counter strike condition zero weapons pack Counter strike games play online Counter strike download on mac Counter strike fatal error 15mb memory Cs go how to not lag For xtcs counter strike 1 6 Counter strike global offensive no steam mac os How to awp in counter strike How to do overwatch in cs go Palit gtx 750 ti cs go Half life counter strike indir Cs go free download ocean of games The best counter strike map Counter strike source mac x Counter strike source v88 wallhack Counter strike game unity 3d Counter strike zero condition game Counter strike for mac torrent Counter strike weapon free download Esl one katowice 2016 cs go Counter strike source mod skin Counter strike started as a mod Download free pc counter strike Anti cheat for counter strike source Counter strike indir full gezginler Sc counter strike s botami Counter strike source no facebook Cs go fatal error failed to connect with local steam client process Counter strike source mod by loki Cs go skins for free in csgo Counter strike source modern warfare 2 Steam free download for cs go Counter strike portable condition zero Counter strike in real life 3 Is counter strike on ps3 Download mods for counter strike source How to play free for all cs go Available at the counter strike A bit smarter multihack cs go 2016 Cs go launcher error unicode directory path Counter strike source by zloy pl ua Download mod for counter strike source Weapon mod for counter strike source Counter strike source v34 hack Do you level up in cs go Download condition zero counter strike Best games play counter strike Nvidia geforce gt 635m cs go Cs go gtx 1060 low fps Top 20 player cs go 2014 Can you draw in cs go Hide and seek cs go workshop Counter strike condition zero update Cs go fnatic vs envyus 2015 Counter strike source mod maps Intel core 2 duo cs go Download counter strike v6 extreme Counter strike source steam v34 Counter strike source v34 mansion Counter strike global offensive maps bots Download map counter strike zombie mod Download game counter strike xtreme Source engine 2 counter strike Counter strike condition zero kodlari Counter strike source gungame server Counter strike 2 pc game Dm ffa cs go aim of Counter strike bot add commands Counter strike 1 3 rus Cs go with intel hd 4000 Cs go pro players cfg 2015 Counter strike global offensive download no torrent Cs go dm pistol hs only Counter strike patch no steam Best counter strike 1 5 Cs go steam is not running Steam user is not allowed to join this server cs go Counter strike half life source Counter strike map fy iceworld Download counter strike game for free pc Free counter strike on steam Gtx 750 ti i5 cs go Dragon lore cs go how to get Counter strike 1 6 all cs Counter strike game com ua Download counter strike source no steam